Listopad 2017

Hněv

Sobota v 19:38 | Kari |  Články na mé téma
Jako by celý život byla malá holčička. Ze začátku brečela do polštáře, protože to bylo jediné, co mohla dělat. Šla za rodiči a řekla jim své problémy? Koukala se do zrcadla a v hlavě se jí opakovaly ty hnsuné věci jako "máš tak ošklivé akné" "tvůj nos je moc velký" "jsi moc hubená". Všechny věci co na ni někdo jednou řekl byly uchovávány v její hlavě a pokaždé, když se dostala na dno, je hlava hodila před ni. A ona naprosto bláznila, protože kdo by někdy mohl milovat tak ošklivou holku, která měla nekontrolovatelné akné nejem na obličejí, ale i na jiných obstech těla. Kdo by někdy mohl milovat holku, která není komunikativní?
Související obrázek

Navždy- nanikdy

9. listopadu 2017 v 20:00 | Kari |  Téma týdne
Co si představíte, když se řekne slovo NAVŽDY? Mě napadá nekonečná láska, která začíná v dětství a přetrvá až do stáří. Víte..Taková ta zvaná pravá láska. Nikdy se nezradí a jsou navždy spolu. Jenže dnešní svět je jeden velký omyl. Když se podívám na svoji babičku, která svého manžela potkala hodně mladá a přetrvalo jim to až do jeho smrti...a i po jeho smrti je stále věrná. Musí to být neskutečně těžké žít bez lásky. Myslím, ztratit lásku a žít sama.

Výsledek obrázku pro old love

Jak jsem se nechala změnit?

4. listopadu 2017 v 17:32 | Kari |  Články na mé téma
Často si říkáme, že se nenecháme ovlivnit okolím…Dle mého názoru je to zcela nemožné, a pokud ano, tak musíte být sliná osobnost a máte můj obdiv <3 Sama jsem si říkala, že se nenechám měnit okolím, ale když poznáte člověka, kterého tak moc milujete měníte se do jeho kolejí a on do těch vašich a všechno se tak nějak proplete… Až ze dvou vlaků zůstane jeden.

Související obrázek