Chtěla bych ti říct..

21. srpna 2017 v 13:39 | Kari |  Články na mé téma
Víte celý svůj "školní věk" (A zahrneme do toho jen celou mojí základku) hledám dokonalého člověka. Člověka, co mi řekne: "Dneska ti to sluší." Nebo "jaký jsi měla den?" A víte, co je nejlepší? Když jsem to vypustila z hlavy. Přestala hledat kolem sebe a začala jsem se soustředit na svůj život. Začala jsem si hledat cestičku k sobě sama. Našla jsem věci, které ráda dělám. A neříkám, že mám dokonalý život, protože to nemám. Ale jsem ráda za každou chviličku co prožívám ať už je to s kýmkoliv. To, co mám ráda, rodina, kamarádi... Všemu jsem se věnovala, jak nejvíce to šlo... A pak vám vstoupí do života někdo.

Výsledek obrázku pro love tumblr


Někdo.

Někdo, kdo vám nepřijde dokonalý, ale i tak si říkáte, že na něm něco je. Nepřijde vám dokonalý, ale za ty všechny věci, co pro vás dělá, to, jak jste s ním a poznáváte každou část jeho života a jeho samého… To pro vás znamená celý svět a na konec si uvědomíte… Kdo sakra potřebuje motýlky v břiše, když má celou zoo. Jste šťastní za všechny ty chvilky. Za to, že jste našli někoho, kdo je tady pro vás, když nenávidíte celý svět, když máte pocit, že se vám všechno hroutí.

Výsledek obrázku pro love tumblr

Našli jste někoho, kdo je pro vás světlo, které vás povede tmavou uličkou.

A všechno tohle jsou věci, chvíle, za které bychom měli být vděční. A po pravdě, nevím možná to brzy skončí, nebo to potrvá celý můj život…Nevím jak to bude, ale každou chvilku co jsem s ním si chci užít jak nejvíce to jde. A nevěřím na

"NAVŽDY"

Ale věřím na život, který právě žiju...sť už je jakkoli krátký.
A určitě se mnou budete souhlasit, pokud jste potkali někoho takového. Někoho, s kým se cítíte tak, jako s nikým jiným. A pokud jste to ještě nenašli tak vám z celého srdce přeju ať se vám to stane.

A jak bylo napsáno v jedné knize...

Všechno je láska.

-xoxoKari
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aishajayne aishajayne | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 13:55 | Reagovat

Zajímaví článek to já sem chtěla jenu věc jít pryč z Ostravy za každou cenu našla sem na seznamce někoho z prahy a tím sem měla vztupenky pryč od tamaď ale co když jdete do něčeho jen proto že chcete jít pryč od nečeho tak to je špatný učel a nedopadne to dobře což nedopadlo protože on byl muzzikat každý den chodil na pivko a po čase sem začala pít s náím a to docela dost ikdyž mi bylo dennně blbe než si za měsí dva tělo zviklo na davky alkoholu a co po čase sem si chtěla najít někoho jiného přála asem si to a prosila anděle i vysmír o pomoc do měsíce sem ho potkala na internetu a potom co sme se potkali za měsíc se se stěhovala do Plzně (rok v Praze a teď rok v  Plzni ) a ted je to v srpnu rok co sem v plzni všecho je super a bylo od začátku ale teď mám problém v tom že mi chybí to co sem upustila a to je rodina mám ji strašně daleko a tíží mě to čím dál víc protože jet tam na dovolenou jednou za rok na tyden to je pro mě málo mám tam vše i pár kamarádek v praze sem měla jen kolegyně a jednu známou mimo práci ale tady v Plzni nikoho protože nejsem typ který se dokáže byvit s každý jako jo dokážu se bavit s každým když je nějaká akce kde jdeme s přítelem od jeho kamarádu a tak ale jinak si většinou moc neruzumím a nevím o čem se bavit s nima ani s kolegyní s práce s tou sme se bavili jen o poráci jinak si každá hleděla svého to prostě hruza začarovaný kruh a jak z něho ven jak to vyřešit co udělat co změnit když nic nejde změnit jinak protože každou změnou byh mohla stratit něco :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

2 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 25. srpna 2017 v 20:53 | Reagovat

[1]: Páni. Nedivím se, že ti chybí rodina :(

3 Allex Allex | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 18:46 | Reagovat

Moc bych si přála někoho takového potkat :))
Ja bych ráda našla sama sebe a to co dělám ráda, ale prostě nevím, kde začít.. :/

4 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 1. září 2017 v 12:04 | Reagovat

[3]: Ano, myslím, že najít sama sebe je hodně velký krok a strašně ráda bych ti pomohla jak se najít, ale podle mě na to ani odpověď není. Prostě se musíme snažit, zkoušet a hlavně se mít rád. Taky jsem sama sebe zatím nenašla, jen jsem v poslední době strašně šťastná a to mě tak nějak vede dál. <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama