Srpen 2017

Děda

27. srpna 2017 v 19:30 | Kari |  Články na mé téma
Vzpomínáš si jak jsme chodili na louku a já jsem sbírala nějaké obrovské rostlinky, které rostly jen tam. Dávala jsem je do malých plastových, červených toček se žlutýma úchytkama. A pak jsem to vozila zpátky abych nakrmila králíčky, kteří byli zavřeni v "kruličoku" (tak jsi tomu říkal ..ani nevím jak se tomu říká opravdu, domečky pro králíky?)
Výsledek obrázku pro tumblr grandpa

Svět dokonalých tváří

25. srpna 2017 v 18:09 | Kari |  Fitness
Víme, že pokaždé otevřeme jakoukoliv sociální síť a ať už je to instagram, facebook nebo třeba aplikace weheartit, pokaždé vidíme ty dokonalé obličeje naprosto dokonalých slečen, nebo chlapců. Žen, nebo mužů. Vidíme jejich dokonalý život. Vidíme jak si uživají kafíčkování s přáteli.. Vidíme jejich zážity a neujde nám ani to, co mají každý den na oběd, svačinu nebo večeři.
Související obrázek

Chtěla bych ti říct..

21. srpna 2017 v 13:39 | Kari |  Články na mé téma
Víte celý svůj "školní věk" (A zahrneme do toho jen celou mojí základku) hledám dokonalého člověka. Člověka, co mi řekne: "Dneska ti to sluší." Nebo "jaký jsi měla den?" A víte, co je nejlepší? Když jsem to vypustila z hlavy. Přestala hledat kolem sebe a začala jsem se soustředit na svůj život. Začala jsem si hledat cestičku k sobě sama. Našla jsem věci, které ráda dělám. A neříkám, že mám dokonalý život, protože to nemám. Ale jsem ráda za každou chviličku co prožívám ať už je to s kýmkoliv. To, co mám ráda, rodina, kamarádi... Všemu jsem se věnovala, jak nejvíce to šlo... A pak vám vstoupí do života někdo.

Výsledek obrázku pro love tumblr

Poslední zrnko cukru.

18. srpna 2017 v 22:10 | Kari |  Téma týdne
Chtěla bych toto téma týdne věnovat cukru. Ano cukru..Tomu poslednímu zrnku cukru.

V posledním měsící jsem se hodně začala zajímat o stravování. Ať už to bylo vyzkoušení jednoho týdne jako vegan, nebo "počítání kalorii". S tím co jsem se za tu dobu dozvěděla o cukru a o celém tajemství hubnutí bych vám nyní chtěla předat. Sledovala jsem spoustu filmů, taky jsem dostávala hodně rad od trenérů z fitness centra no a dokoce i od mojí mamky..Vážně se v tom vyzná! A tak bych vám chtěla zdělit, že pokud chcete zhubnout... strava hraje VELKOU roli.

Výsledek obrázku pro healthy food tumblr photography

Jak daleko dokážeme jít?

14. srpna 2017 v 12:05 | Kari |  Články na mé téma
Tam kde moře potkává oblohu. Tam kde slunce zapadá a pouští měsíc na scénu. Není to hezké? Jak slunce nechá zářit měsíc. Snaží se dohnat, ale je to jako nekonečné volání lásky. Jako čekání na někho, s kým nemůžete být. A pak přisaháte mámě, že se vrátíte, když slunce začne vycházet. Tančíte s měsícem celou noc a ráno se snažíte zářit tak moc jasně... a dávat světlo ostatním lidem kolem vás. Můžete se cítit jako hvězda na nečí obloze. Být měsíc, který vládne hvězdám. Nebo se cítit jako vesmír, který vládne všem planetám, kometám, sluncím a všemu co je v něm. Stačí si představit jak zaháníte slunce, aby jste mohli zařit v noci spolu s hvězdama. Stačí si představit, jak ovládáte každý pohyb. Točíte se dokola jako zeměkoule. A všechno vám připadá tak stejné.
Související obrázek