Malé holčičky, ale silné ženy.

20. února 2017 v 19:30 | Kari |  Články na mé téma
Můžem být vážně, můžeme vtikovat. Může být ostatním jedno jestli si dáme sklenku nebo dvě vína. Věrně držíme vztah s klukem, i když to je někdy beznadějné. Snažíme se to někam dotáhnout. Prasnou nám nervy a náš prostřední prst vyletí vzhůru. Na instagramu dokonalé fotky. Žadné pupínky. Chodící dokonalosti. Jenže nejsme jenom pouhým obrázkém na socálních sítích. Pouhým číslem, pod kterým nám někdo zavolá.
Související obrázekNa povchu silné ale uvnitř je to jako na jehlách. Víme co chceme ale uniká nám podstata chtíče. Zmatené, ale i tak soustředěné. Náš týden v měsící je jako procházka peklem. Jednou jsme silné, ale i tak nám něco podrazí kolena. Vstáváme a jdeme dál. V životě vysoké cíle. Dokonalý muž po boku, obrovský vysněný barák, nebo malá chatka v přírodě. Hlava v obacích, nohy na zemi. Třikrát zlomené srdce, ale pořád se smějeme.
Související obrázek
Neustálý poblém je ale doopravdy jen v naši hlavě. Snažíme se hledat nedokonalosti a tím zanedbáváme sami sebe. Ale to, co jsem se naučila v poslední době je mít rád sám sebe. Každý přeci nemá takovou povahu právě ako máš ty. Takové vlasy, oči nebo rysy jako máš ty. Jsi vyjímečná a krásná bytost. A ať už jsme vyhublé na kost, plnoštíhlé, nebo zakulacené. Jestli to jsou modré, zelené nebo hnědé oči.. Pořád jsou to ty křehké květy, které kvetou do obrovské a krásné řůže.
Výsledek obrázku pro women power tumblr
"Moje žena byla velmi krásná, úžasná postava, postě pro mě dokonalá, starala se o sebe... Časem jsem ale musel déle zůstavat v práci a na mojí úžasnou ženu jsem neměl čas. Začala hubnout, byla slabá, tichá, nesmála se. Bál jsem se o ni. A pak jsem dostal nápad. Začala jsem ji kupovat květiny, říkal jí komplimenty, otvíral jsem jí dveře, začali jsme chodit na večeře a do kina. Před spaním jsem ji opakoval slova MILUJI TĚ... A hádejte co. Zase pátky vykvetla v tu stále usměvavou a krásnou ženu.
A já jsem pochopil jednu věc. Výsledek obrázku pro tumblr black and white themes
Žena je odrazem muže.
Takovou lásku jakou dává on ji..dává ona jemu."
Nedávno jsem na netu našla článek a součástí toho byl tad tento úryvek, který mě zaujal.
Zdroje obázků:Tumblr
Zdroj článku toho příběhu už jsem bohužel nenašla.
-xoxoKari
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Allex Allex | E-mail | Web | 23. února 2017 v 20:08 | Reagovat

Skvěle napsané, děkuji Ti. :))
A ten úryvek, myslím, že to pronesl Brad Pitt o Angelině Jolie ;)

2 magicmax magicmax | Web | 25. února 2017 v 20:55 | Reagovat

Moc se mi líbí, ten nadpis. Článek mně překvapivě od sebe vztáhl ale to bude to hudbou v rádiu, co k tomu tak pasuje. :D
Tu pointu jsem si neuvědomoval přec přečtěním článku. Všechny ty informace mi samozdřejmně byly známy ale takhle jsem si to v hlavě nepřebral. Díky! Ty holky to nemají lechké ale to není hlavní. Hlavně jim to nezávidém!
Jinak ten úryvek mně taky moc moc moc zaujal! Je moc dobře, že tohle šíříš dál. Takové krásní věci si zauslouží aby se s nimi seznámilo více lidí. A navíc, tohle by jistě dokázalo zlepšit život několikati lidem. :) :-) Díky.
Jo a na blogu vydám maličilinkatou soutěž. Chci aby ses zúčastnila, protože se známe už delší dobu. :)

3 Simix Simix | Web | 31. března 2017 v 14:11 | Reagovat

~Čaué~
Docela dlouho jsem tu nebyla, ale nemohla jsem to opustit úplně!! :D
Opět! Krásně napsané.
Říká se, že plno lidí neví co chce, nebo naopak vědí, ale když toho dosáhnout, už je to něco, co mají a chtějí něco nového, něco co ještě nemají.
Přesně, důležité je mít rád sám sebe. Ne taková ta sobecká láska. Vysoké ego, namyšlenost, ale takové to zdravé sebevědomí, přiměřená láska k sobě.
Znát své přednosti, umět se oprávněně pochválit :)
Ten citát nebo příběh... moc se mi líbí a něco na tom je. :)
A krásné textové obrázky :)
Tak se měj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama