Únor 2017

Malé holčičky, ale silné ženy.

20. února 2017 v 19:30 | Kari |  Články na mé téma
Můžem být vážně, můžeme vtikovat. Může být ostatním jedno jestli si dáme sklenku nebo dvě vína. Věrně držíme vztah s klukem, i když to je někdy beznadějné. Snažíme se to někam dotáhnout. Prasnou nám nervy a náš prostřední prst vyletí vzhůru. Na instagramu dokonalé fotky. Žadné pupínky. Chodící dokonalosti. Jenže nejsme jenom pouhým obrázkém na socálních sítích. Pouhým číslem, pod kterým nám někdo zavolá.
Související obrázek

Začíná to tam, kde to končí.

7. února 2017 v 19:53 | Kari |  Téma týdne
Tam kde to končí. Tam kde to všechno začalo? Tam kde půjdeš přímo za nosem. Až vrazím do sloupu? Tam kde zavřeš oči a budeš se cítit v bezpečí. Až spadnu na zem?
Jdeš a jarní vánek ti nahání lehký mráz po zádech. Bojíš se, ale přitom máš pocit, že tě něco chrání. Jdeš stále dál a dál s nadějí že najdeš to místo, kde všechno končí. Ráno vstaneš uděláš si kávu. Začíná tvuj den. Postel tě zahřívá ze všech stran. Jdeš stále dál a dál a přemýšlíš, jestli máš utíkat, jít stějně a nebo zpomalit. Díváš se kolem sebe. Vidíš tu krásnou stranu, ale když se otočíš bez toho abys to chtěl uvidíš i tu špatnou. Vrazíš do stromu. Zamotáš se do pavučiny. Problémy jenom padají a ty toho máš dost. Ráno si nakopneš malíček o skříň, vyliješ svou dobře udělanou kávu na bílý koberec a začínáš být naštvaný ze všeho co se ti děje.
Výsledek obrázku pro tumblr wallpapers
Zdroj obr.:Tumblr