Září 2016

Stíny světla

30. září 2016 v 21:57 | Kari |  Články na mé téma
Hudba mi zněla ve sluchátcích, které hrály hlasitě. Pokaždé když chci odejít, když chci pryč tak uteču do světa, ve kterém jsem jen já. Jenom já a v pozadí slyšíte tu uklidňující hudbu. Jaké to je? Jak se cítíš? Nikoho nevidíš a ani vidět nechceš. Stíny jsou tady pro tebe stejně jako světla. Jakoby sem měla jít po cestě a snažila se jít jen po té světlé straně a vlastně si ani neuvědomím, že jdu celou dobu těmi stíny. Místy šlápnu na místo, kde procházejí paprsky. A pak se podívám kolem. Zjistím, že jsem v tmavé místnosti s okny, které jsou zastřené závěsem.
Výsledek obrázku pro tumblr black and white wallpaper


Hledání sama sebe

18. září 2016 v 20:47 | Kari |  Deník
I přes všechny ty smutné a temné chvíle, které zažívám, je tam uvnitř pořád ta holka, která miluje kreslení a psaní a ikdyž to nedává najevo...je pořád tam. A když se podívám do zrcadla, už nevidím tu přetvářku, která ze mě byla. Vlastně mi to došlo, až když mi kamarád řekl, že mám někdy chvíle kdy toho moc nenamluvím a když jsem odpověděla že vím...že jsem divná, tak odpověděl že nejsem. Odpověděl, že je to součást mně. Od doby kdy mi to nevšlo s klukem, protože jsem si myslela, že to bylo kvůli toho, že jsem toho před ním moc nenamluvila, jsem v sobě měla jakousi blokovanou zónu. A pokaždé když mi někdo navrhnul, aych něco říkala přerala jsem si to jako zlou věc... jako oznámení "Aha, zase nic neříkáš" ale tak to nebylo.....A bála jsem se, že na střední budu stejná..Že si nenajdu kamarády, že nebudu komunikativní...
Výsledek obrázku pro tumblr selflove

Bílá mezi černým

9. září 2016 v 18:38 | Kari |  Téma týdne
Pokaždé se k tobě vracím. Pokaždé před sebou vidím ten okamžik. Pokaždé bych tě chtěla zpátky. Jsi daleko. Daleko ztracená, ale přitom tak blízko. Vidím tě všude. Když sedím na lavičce v parku, když sleduju zamilované páry procházejíc kolem, když sleduju jak se křída drolí, když učitel píše na tabuli. Ty malinkaté kousky křídy, které bych normálně nevnímala. Zaměřím se na každičký detail.
Výsledek obrázku pro tumblr fly

První dny

5. září 2016 v 20:09 | Kari |  Deník
Zatímco si těžce zvykám na novou školu a nové učitelé, tak mě vaše pozitivní komentáře potěší a hned mi zlepší rána a následně celý den:)
Nějak v poslední době nemám čas na nic, ale vždy si večer najdu cvhilku aych si přečetla vaše úžasné články, takže si nemyslete, že vaše blog nenavštěvuji. Jen nezanechám komentář, což mě štve, ale můj mobil trošku odmítá spolupráci s těmihle stránkama :D Ale vím všechno:)
Výsledek obrázku pro writing tumblr