Únor 2016

Peter Pan/2003

28. února 2016 v 17:16 | Kari |  Recenze
V poslední době jsem narazila na spoustu nových písniček, jedna z nich byla písnička LOST BOY.

Nejen že mi zněla dobře, což některé písničky neumí, ale taky mi připoměla jednu z mých oblíbených pohádek, které jsem sledovala když jsem byla menší. Zkuste se zaposlouchat do toho textu a pokud jste někdy viděli tuto pohádku, určitě vám tahle písnička připomene hodně.

Utíkej, je ráno.

23. února 2016 v 22:22 | Kari |  Téma týdne
Vím, že musíš odejít příteli. Jediný, kterého mám. Vím, že musíš jít. Život tě udeřil a ten můj se roztrhl. Utíkal si tmavou ulicí a skrýval se před myšlenkou, která tě pronásledovala. Jeden den, pořád dokola. "Vstávej, vstávej" opakovalo se ti v hlavě.. Chtěl si utéct a použil si mě. Utekl jsi pryč a ten smutek, který si vyplňoval štěstím se najednou prohloubil..Kde jsi moje štěstí? Sama sedící holka se splihlými vlasy, sedící na lavičce v lese, které slepuje déšť. Brečím. Křičím. Jsem tak osamělá. On je osamělý. Kde je? Proč odešel?
Zdroj obr.:tumblr

Změním se?

21. února 2016 v 21:09 | Kari |  Deník
Víte toho o mě vcelku dost, víte že miluju psaní a čtení knížek a v celku jsem takový klidný člověk. To co píšu tady, ta slova která zaplňují tyto řádky, ty věty, které teď pročítáte. Jsem tady sama sebou. Nevíte kdo jsem, ani jak vypadám, je to proto tak jednoduché? Myslím, že se nestydím za to kým tady jsem. Ale problém je, že vy nevíte kdo jsem. Zase jsme u mého věčného problému, proč taková nejsem i v mém okolí? Je divné žít jako člověk, který celý život žije v knihách..když kolem sebe ma lidi, kteří knihy moc nemusí? Přetvařují se také? Nezatuji jim pravdu o tom, že miluju knížky, o tom že vážně nesnáším adrenalin, ale mnoho lidí v tom potom uvidí mylnou stránku mě. Otočí se a odejde.


Strach.

16. února 2016 v 10:10 | Kari |  Články na mé téma


Je to pocit. Je to nepříjemný pocit. Je to pocit, který ze srdce nesnáším. Celý náš svět se vlastně točí kolem pocitů. Pocity tvoří náš svět. Jedním z těch pocitů je strach. Abych pravdu řekla, v poslední době mě strach ovládá víc a víc. Třeba když jdete sami po tmě opuštěnou vesnicí, kde s těží najdete lampu. Moje myšlenky jsou v té chvíli nekontrolovatelné. V hlavě se mi vytváří ty nejděsivější iluze. Ty nejhnusnější obrázky. Strach je jeden z důvodů proč nesnáším horory. A když už jednou dojde na dívání se na horor, uvízně mi v hlavě a vynoří se vždy když příjde ten pocit strachu.

Dva domovy

13. února 2016 v 12:57 | Kari |  Téma týdne
Ahoj, ráda bych vám řekla že už je všechno v pořádku. Jak s noťasem tak s tou druhou věcí o které bych si s vámi tak nějak chtěla popovídat. Ale ani jedna není v pořádku. Noťas sháním nový, takže pokud máte nějaké tipy na notebook tak mi můžete poradit, protože já se v tom absolutně nevyznám... každopádně zpátky k tématu.
Když se řekne "domov " představím si malý útulný domek a sťastnou rodinu sedící u krbu. Je to jako z filmu, ale realita je vždy jiná. To není žádné překvapení. Určitě si říkáte proč jsem do názvu dala zrovna "dva domovy"... je to jen o tom jak to pochopíte. V poslední době mám celkem špatnou náladu naprosto ze všeho a bojím se, že si toho ostatní začínají všímat. Je to hlavně proto, že se rodiče rozvádějí. Ani nevím jestli vám to mám vůbec psát a přenášet ten hnusný pocit co je ve mě k vám, to nechci... ale potřebuju to dostat ven.
Zdroj obr.:tumblr

Prostě jen tak.

1. února 2016 v 19:20 | Kari |  Deník
Ahoj,
možná jste si všimli že už několik dní nebyl žádný článek a na rychlo přes mobil jsem vám dala vědět,že mám pokažený notebook a ano, je stále pokažený. A teď to píšu na mobilu a musím říct, že to budu psát snad milión let, ale mám takovou chuť něco psát. I když to byl jen týden, co jsem nic nevydala celkem hodně se toho stalo. Můj život bude mít jinou rutinu a není to tak, že si řeknu "změním to". Prostě se to děje a já s tím nemůžu nic dělat. Nevím, jestli to tady mám psát. Přeci jen je to můj osobní život, ale vy nevíte kdo jsem, takže by to snad nebyl takový porblém. Jednou vám to snad řeknu, až se to utřepe. Všechno bude v pořádku, doufám. Tento týden bych svůj noťas měla dostat zpět a nebo budu mít úplně nový, nevím. Každopádně psaní na mobilu mě vážně nebaví, doufám že vám brzo budu moct poskytnout delší článek s nějakým normálním tématem... :) Tak se mějte
-xoxoKari