Srpen 2015

TOP5 aneb škola je zpátky :(

31. srpna 2015 v 11:57 | Kari
Ahoj všichni!
Dnešní článek bude TOP5... i když škola moc "top" není, tak jsem si pro vás připravila pár takových rad jak nezapomenout úkoly, to jak se dokopat k učení atd...
Škola je tady a dnes je oficiálně poslední den prázdnin. Oficiálně poslední článek o prázdinách 2015. :D Zase to otravné vstávání. Budíky, které budou řvát několikrát za sebou, než vstaneme. Nekonečné učení. Méně volného času. Domácí úkoly, které stejně někdy zapomeneme a uděláme si je o přestávce. Ano ano... (ne!)Vítej školo :(
Ale berme to i trošku pozitivně... Uvidíme spolužáky, nebo se seznámíme s novými. Zase si užijeme spoustu srandovních zážitků atd.. :)

Nepovedené "love story"

29. srpna 2015 v 16:41 | Kari |  Deník
Ahoj všichni!
Moc se omluvám, že jsem zde nepsala, ale v posledních dnech jsem toho měla hodně a taky jsem byla několik dnů mimo, kvůli tomu co bych vám chtěla říct (spíše napsat).
Tady mě znáte takovou jaká opravdu jsem. Nepřetvařuju se, na nic si nehraju, nevymýšlím si, protože tady mám pocit, že to dělat nemusím a ani nechci. Tady jsem já. Mé pravé já.
Kéž by si to mohl přečíst všechno on, před kterým jsem si to celé zkazila. Ten, který si myslí, že jsem naprosto nudný člověk se kterým by mu to neklapalo. :D

Cvičte s radostí!

24. srpna 2015 v 20:24 | Kari |  Fitness
Ahoj všichni!
Dnešní článek bude 5 rad okolo cvičení! :)
Pokud by jste chtěli pokračování, stačí jen napsat, ale uvidíme no :D :))

A tohle je život.

20. srpna 2015 v 21:41 | Kari
Ahoj všichni!
V dnešním článku bych se s vámi chtěla podělit o takový můj pohled na svět.
Asi si říkáte, jak 14ti letá holka mlže vědět co je to život? Nic nemá prožíté, nikdy nezažila tolik jako někdo, kdo už má alespoň 30let. Ale pozoruju život lidí kolem mě. Pozoruju to, co se děje ve světě... Jak lidé válčí..
A tohle je můj obrázek....
V tuto chvíli bychom mohli dělat COKOLIV, mohli bychom být KDEKOLIV!....Ale místo toho abychom si začali užívat života jen sedíme na posteli a náš zrak je upírán do monitoru. Dnes sedíme ořed monitorem, tak jako jsme to udělali včera. Každý den se probouzíme v tom stejném pokoji... jako včera.... stejně tak jako budeme i zítra. Tak nějak už pomalu víme, co se bude dít zítra... Ale před několika lety, byl každý nový den pro lidi každým novým dobrodružstvím.
Takhle vypadá být volný? Jsme vážně volní? Máme tolik svobody kolik si myslíme?

Jak nemyslet aneb negativní myšlení určitě ne!

17. srpna 2015 v 20:42 | Kari |  Téma týdne
Ahoj všichni!
Vím, že jsem vám psala, že v PONDĚLÍ výjde DrawingArt, ale jelikož mi zastávkoval Notebook a teď jsem na normálním počítači s pitomou klávesnicí a nejde mi sem dát obrázek, který jsem měla pro vás nachystaný, tak žádný D.A. dneska nebude.. :D
Naopak bych chtěla zase napsat něco na téma týdne, ale nečekejte žádný dlouhý článek! (díky, té "úžasné" klávesnici...) :D
Takže to je asi všechno z těch keců na začátek a začnem s článkem! :D
...
V posledním měsíci (vlastně už ho znám od 4té třídy :D,ale začali jsme se bavit až teď) jsem poznala kluka, ze kterého mám teď celkem dobrého kamaráda (nic víc! :D) A i když jsme si zatím jen psali... Pokaždé, když mám špatnou náladu tak mi řekne ať kašlu na celý svět. Ať se podívám na sebe a řeknu si....

A zase to rozhodování...

15. srpna 2015 v 18:09 | Kari |  Deník
Ahoj všichni! :)
...
Jak už jste si párkár četli v nějakých jiných článcích, jsem strašná v rozhodovaní. Nedokážu si říct "To chci!" a pak to taky udělám. Vždycky zvažuju klady a zápory věci a potom vlastně dojdu k závěru, že obojí je dobré a nebo špatné. Nikdy a to říkám vážně nikdy se mi nestalo, že bych si byla jistá tím co chci.
Je to tak těžké vědět to?! Člověk přece ví, co chce...nebo ne? U mě to asi neplatí. Já nad vším moc přemýšlím.. a pak nedojdu k výsledku.

Mléčná čokoláda jako nechuť aneb jak jsem se zbavila akné.

12. srpna 2015 v 12:12 | Kari |  Deník
Ahoj všichni!
V dnešním článku bych se s vámi chtěla podělit o tom, jak vznikla moje nechuť k čokoládě.
A teď si říkáte "sakra holka, jak ti nemůže chutnat čokoláda?!"
A takhle to všechno začalo.

Tag Liebster Award

10. srpna 2015 v 14:59 | Kari
Ahoj všichni!
Jako každý den jsem si četla vaš komentáře, které nedávno přibyly. A našla jsem tam, že jsme nominována na "Tag Liebster Award". Tím chci říct díky Nusi, která mě nominovala :)
Celý tenhle TAG se točí kolme čísla 11 :D !
A o co jde?
Jestli to chápu správně každý nominovaný o sobě napíše 11faktů, odpoví na 11 otázek (které dostal) a nominuje dalších 11 blogů(kterým vymyslí 11 otázek, napíšou o sobě 11 faktů a vymyslí dalších 11otázek pro své nominované ), aby tenhle TAG udělali. :)
Snad nevadí, že jsem to zařadila do rubriky challenge, když je to TAG :D

NOMINUJI:

(nominovala bych i neviditelnou, ale ona už nominována byla..taktéž u Nusi:) )
Přečtěte si celý článek :)

Odsuzujeme lidi podle vzhledu?!

5. srpna 2015 v 14:26 | Kari |  Články na mé téma
Ahoj všichni! :)
Dnešní článek bude takové malé povídání si o odsuzování, hlavě kvůli vzhledu... možná trošku i o chování některých lidí.


...

Výhledy ze sedla

3. srpna 2015 v 20:20 | Kari |  Deník
Ahoj všichni!
Dnešná článek bude zase takové trošičku povídání (proto v rubrice Diary :D) o které bych se s vámi chtěla podělit :)
Asi si říkáte "ty jezdíš na koni?" a já vám odpovím... Ne nejezdím :) "A proč se tenhle článek jmenuje Výhledy ze sedla?"
To se hned dozvíte! :)