Nekonečno

6. července 2015 v 11:11 | Kari |  Články na mé téma
Jak si představujete nekonečno?
Jako zemi, protože svým způsobem nikde nekončí?
Jako slunce, které svítí?
Jako hvězdy, které jsou jako milióny světel na nebi?
Jako galaxii, která má možná, ještě život někde jinde?
Jako lásku, kterou dáváte rodině?
Nebo jako nekonečně hodně krve, když se říznete?

Pro mě je nekonečno v hvězdách, v lásce, ve snech, v přátelelství, v tom pravém přátelství... a v rodině <3

Lehnete si na zem a podívte se na hvězdy. Koukáte na to, jak jsou všude. Svítí a vy přemýšlíte o tom, jak se vám vede. O tom, jak napíšete zavěrečné písemky. O tom, jestli se vám podaří udělat pracovní pohovor. Nebo o tom, jaké budete mít zavěrečné známky z matematiky? A pak si řeknete, že to zvládnete. Hlavní je nemít stress. Bez stresu jde všechno líp!
Jestli to tady můžu takhle napsat tak STRES JE SVINĚ!
Zkazí vám vaše psychické zdraví a poznamená vás to do té doby, než se s tím naučíte žít a nebo do té doby, něž se řeknete a dost! A vypustíte ho.
Nějakým způsobem ano!

Myslíte, že je láska nekonečná? Proč se na svatbě říká: "Dokud vás smrt nerozdělí", když se z aněkolik let rozvedou a hádají se o děti. Jsou u soudu, aby se rozhodlo, kdo bude mít jaké právo na majetek.... Tohle je nekonečná láska?
Ti co spolu vydrží až do smrti. To je láska... milují se navzájem :)
A myslíte, že je smrt rozdělí? Co když se po smrti někde shledají? A budou spolu dál...a budou se šťastne dívat na to, jak jejich potomci rostou a dospívají víc a víc.

Sny? Zkončí někdy? Co když náš život je jeden velký sen? A pak se vzbuíme v těle někho jiného. Nebo v těle nějakého batolete? Bude se nám zdát ten stejný sen co včera? Máme se bát, že nás navštíví ve snu nějaká hororová postava, a nebo se máme těšit z toho, že potkáme naše zesnulé?
Kdo ví...

Přátelství? Myslíte, že přátelství je navždy? Ja myslím, že ne. Pouze to pravé. A pak příjdou nepříjemnosti a to naše večné přátelství se rozpustí. Prostě zmizí.
A nebo ne?

Rodina tady bude vždycky. Ať chcete nebo ne... Budou tady pro vás, když budete v nejhorším a vy tady budete pro ně, když oni budou mít těžké chvíle. A když odejdou tak to bude neskutečně bolet. Ale pak příjde na svět další a další potomek do rodiny. A zase jsme u toho, že rodina tady bude navždy. Za každých podmínek.
Napořád.
Naše malé nekonečno.
________________
Doufám, že se vám dnešní článek líbil :)
Mějte se krásně! :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama