Výpadky a náhled do budoucnosti.

14. května 2015 v 19:48 | Kari |  Články na mé téma
Ahoj všichni!
Také se vám někdy stává, že zapomenete to co vám někdo právě řekl? Já s tím problém nikdy nemněla...


Ale v poslední době se mi zdá, jako kdyby se mi to stávalo v jednom kuse.. Je to možná právě tím, že někdy nevnímám a pak mi někdo řekne "ALE VŽDYŤ JSEM TI TO VČERA ŘÍKAL!! " a já ani nevím o co jde... Někdy mě to štve, ale když si povídáte s kmarády a pak se zase zadíváte do jednoho místa a myšlenkově jste uplně jinde..... je to celkem na nic.. :D Také se vám to někdy stává?
Nebo dneska... Taťka mi dal nožík, protože jsem musela uříznout slídu (na zahradu) a já ho porstě někde dala a za chvíli jsem ani nevěděla kam...
Někdy se nechápu.. :D Stává se vám to také? Nebo jsem jediná? :(
někdy je to ale NAOPAK. Pamatuji si všechno a dlouhou dobu....
Taky právě proto, si píšu deník. Ne protože si nezapamatuju věci, které lidi řeknou. (když vnímám vím všechno. .:D ) Ale proto, že za pár let už nebudu vědět, že jsem dneska konečně mluvila s klukem, který se mi líbí a nebo to, jak jsme plánovali oslavu u kamaráda.... Za pár let bude všechno jinak... Možná, že ani norální auta už nebudou, protože třeba budou létat. Prácovat nebudeme, protože to udělají stroje...Nenajdeme tady lesy, ale jen města a domy. Myslím, že lidé postupem času zničí tuto planetu. V každé sekundě se rodí a umírají lidé. Samozřejmě že úmrtí je menší číslo než novorozenců. Lidí tady bude tak mnoho. Budou přepplněné hřbitovy, porodnice, nemocnice, domy, hotely.... Přijde sem víc lidí z cizích zemí a ubytuje se tady. Bude pro nás naše planeta malá? Existuje ještě někde(na jiné planetě) život?
Jak to tady bude vypadat za 100 let? Člověk bude myšlenkově uplně na jiné úrovni, než jsou lidé teď. Vymslí věci, které zničí svět? Nebo si ho zničíme válkami? Jasně, že svět jednou zkončí. Všechno jednou končí a budeme si za to moc jen my! Podívejte se už jak to tady vypadá teď... země mezi sebou válčí, protože se nedohodnou. Odpadky jsou všude kam se jen podíváme....Zahubíme se na vlastní půdě....
...
Také se vám někdy stává, že máte chvilky, kdy váte, že už se vám daná chvíle stala? Já třeba seděla ve škole a psala jsem výsledek z výpočtu obsahu válce... A mělůa jsem pocit, jako kdybych už to jednou prožila.... Je to zvláštní a sama nechápu proč se mi to děje.. Sama tomu říkám "Záblesk z minulosti" protože ten název uplně vystihuje danou situaci...Žijeme ten samý život ještě jednou? Děje se to jenom mě?
______________
Tohle by bylo pro dnes vše :)
Doufám, že se vám článek líbil :)
Mějte krásný zbytek dne :)

XOXOkari.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jursky-svet jursky-svet | Web | 14. května 2015 v 20:30 | Reagovat

Jistě že občas každý je trochu mimo ale nemysllím si že budeme za stolet v něčem navíši. Spíše si myslím opak. Ono by se o něčem takovým dalo polemizovat opravdu dlouho.

2 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 14. května 2015 v 20:48 | Reagovat

[1]: Já si myslím zase opak .. :) ale každý má svůj vlastní názor :) A ano dalo by se o tom povídat vážně dlouho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama