Kamarád jménem ZRCADLO

20. května 2015 v 14:14 | Kari |  Články na mé téma
Ahoj všichni!
Dnešní článek bych chtěla věnovat něčemu, co nás trápí denně.

Nevím jak to máte vy, ale já a připadá mi že i moje okolí se každé ráno postaví před zrcadlo a řekne si "panebože jak to zase vypadáš, holka?" A pak jdou od zrcadla pryč. Lidé o sobě říkají jak jsou "tlustí" jak jsou "škaredí" a další věci... Ale dřív něž to začnete dělat... Uvědomte si jednu věc...


Uvědomte si.... Kolik je na světě lidí jako vy? Ano správně, žádný. Každý jsme odlišný... vy si o sobě myslíte, že jste oškliví, ale doopravdy nejste. Proč si lžete? Lhát se nemá! :D Proč se portsě nepostavíte přd to zrcadlo a neřeknete si "Dneska mi to sluší!" Kolik lidí na světě má takovou barvu vlasů, takový tvar obličeje, takovou barvu očí, takovou postavuj jako máte vy? Nikdo. Přestaňte nadávat na to, jací jste... Protože to nezměníte.. Ledaže chcete podstoupit plastickou operaci, která má většinou nehezké výsledky? A ještě je příšerně drahá? Ledaže chcete začít sportovat, zpevnit se ? Myslím, že s tím cvičením je to dobrý nápad. Neublíží vám to... Budete mít víc vypracované tělo. A po cvičení budete mít vždy dobrý pocit. I když vás na druhý den bude třeba bolet přímé břišní svaly... Je to doobře! To je důsledek toho, že na sobě makáte.. A za měsíc, za dva a nebo za rok uvidíte tu změnu. .... Taky je ale něco jiného ležet a nic nedělat... Neříkám, že jednou za čas to je špatné... Myslím, že odpočinek prospěje každému. :) Co myslíte pohyb nebo leháro?
....
Jestli si ale postavíte před zrcadlo a říkáte si, že jste hezký/á to je jen dobře. Nkědo to pojme za to, že jste sobečtí... Ale nejste. V tomto případě jste upřímní :) Jste upřímní sami k sobě a když chcete změnu... tak pro to něco dělejte :)
...
Zkoušeli jste si někdy stoupnout tak blízko zrcadla, že váš dech mlžil váš odraz? A pak jste se sobě podívali do očí? Já to dělala dneska a dělám to skorop pořád. Baví mě sledovat to, jak se moje zornice rozšiřují a stahují, když je málo nebo hodně světla. Vidíte ve svém oku nějaké rýhy? Já jo! Je to boomba sledovat své. nebo nečí oči.. :)
Já mám hnědé oči... Někdy jsou tak hnedé-až jsou černé :DDD Takže jsou celkem tmavé... Kdysy jsem je měla světlejší... o.o a NEBO SE mi to jen zdálo...
....
Někdy je zrcadlo jediné, kdo s vámi soucití... Když brečíte, nesměje se vám.... Pláče s vámi :¨)

Jakou máte barvu očí vy? :)

____________________
Doufám, že se vám dnešní článek líbil. Výjde 20.5.2015 dneska, když to píši tak je 19.5. Za chvíli bude 11 hodin večer.. .:D A mě se chce spát.. Ale jinak by jste nemněli článek, takže ještě že jsem si na to vzpoměla.. :)
XOXOkari.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 15:59 | Reagovat

Nádherná článek, díky za něj, máš pravdu...

2 MGM - MagicGraficMaX MGM - MagicGraficMaX | Web | 21. května 2015 v 18:24 | Reagovat

Tu přezdívku sem napsal jen tak. Teď mně to napadlo.
Jinak ne že by si napsala špatný článek - TO FAKT NE, ale jak sem si přečetl začátek tak sem si řekl "Tohleto radši číst nechci.". Promin.

3 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 22. května 2015 v 19:20 | Reagovat

[1]: Děkuji moc :)

[2]: jj v pohodě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama