30DAYSCHALLENGE /1

19. dubna 2015 v 21:11 | Kari
Ahoj všichni!
Dnes bych chtěla odstartovat 30_-ti denní výzvu. Bylo by to 30days challenge... Šlo by o tom 30 otázek-1 měsíc-každý den jedna otázka-každý den nový článek.. :)Také bych vás chtěla pozvat ať do toho jdete se mnou. Do komentářů napište jakékoliv vaše 3 obavy :) Těším se, jestli se někdo zapojí, až si to přeču :)
Takže bych asi začla první otázkou:

napiš svoje tři obavy:


1) Ztráta někoho blízkého

Vždycky jsem se bála, že ztartím někoho na kom mi záleží. Ale tohle je živto lidé umírají a rodí se noví.
Ale představte si, že by vám umřel někdo blízký. Tohle bych nikomu v životě nepřála. Ani člověku, kterého ze srdce nenávidím. Kdyby se to stalo mně, asi bych se psychicky zhroutila a byla na dně. Nevnímala bych okolí, pořád bych na ně myslela a prostě bych to nezvládla... Pokud by se to stalo v době studiam určitě bych si zhoršila prospěch. Mně stačilo smrt mého psa. Byl nemocný a starý... vlastně ani nevím jak se to všechno stalo. Pamatuji si, že jsem byla malá a strašně jsem brečela.
Do dnes mám vystavenou jeho fotku se mnou u postele. Vidím ji, když se probouzím a když jdu spát <3.

2) zůstanu sama?

Tahle moje obava navazuje na tu první. Kdyby vás všichni opustili a vy by jste zůstali sami co by jste dělali?
Buď by jste stratili smysl do života a rozhodli se ho ukončit? A nebo by jste bojovali dál. Našli si nové opravdové přřátelé, kteří by vás drželi nad vodou? Ubližovali by jste si tak, že by jste se řezali? Začli by jste brát drogy? Nebo by jste začli třeba kouřit?
Byli bychom ve stresu a veřte mi, stres dělá hodně. Někdo je ve stresu a tak nemůže zhubnout. Prostě mu to nepustí v hlavě. Může se snažit a dělat vše pro to aby to dokázal, ale stres ho zastaví. Stres ze ztráty někoho blízkého možná způsobí, že začnete moc jíst a budete mít obrovskou nadváhu. A nebo naopak..Budete odmítat jakýkoliv přísun potravin a stane se z vás anorektička. Tohle bych rozhodně nechtěla. Myslíte, že je lepší mít nadváhu a nebo být anorektička?

3) Život bez budoucnosti

Moje poslední obava je život bez budoucnosti. Zakzíte přijímačky a nikde vás nevezmou? Nebo vás přijmou a vy to nebudete zvládat? Zakzíte si základ a nenajdete dobrou práci... Nebudete mít dostatečný plat aby jste uživila sebe... A natož, když někdy hodně v budoucnu budete chtít rodinu...Tohodle se bojím nejvíc. Takhle si představuju život bez budoucnosti. I když tohle je taky budoucnost..Ale mysleme pozitivně! Celou budoucnost mám před sebou co se stane se prostě stane. Nezměním svou budoucnost... A rozhodně budu bojovat za to, čeho chci dosáhnout :)
_________________________________--
Takže tohle byly moje tři obavy. Možná se vám budou zdát divné, možná ne.
Budu ráda pokud se do tohoto challenge také zapojíte :)
XOXOKari
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano, ale něco mi tam přece jen chybí. 19% (12)
Ano 68.3% (43)
Ne 9.5% (6)
Články nejsou špatné :) 3.2% (2)
Nevím 0% (0)
Katastrofa. 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama