Závislost na elektrice?!

27. března 2015 v 15:24 | Kari |  Články na mé téma
Ahoj, po dlouhé době bych vám chtěla napsat článek. Né, že bych vám někdy nechtěla něco psát to ne! Miluju psaní článků, ale nebyl prostě čas.
Tento celý článek bych chtěla věnovat povídání si o závislosti.

Na čem jsme nejvíce závislí?

Podle mě, je to právě elektronika/elektrika na které jsme nejvíce závisli... Nejen my ale celý svět. S elektrikou si naprosoto usnaďnujeme život. Stroje v dnešní době dělají snad věechnu práci za nás. Věda se stále rozrůstá a my nemůžeme vědět, jaká novinka příjde například v roce 2019. Budou místo nás chodit stroje do práce? Dělat za nás úkoly? Vařit nám? Budou místo doktorů operovat lidi? Ale zamyslete se nad tím,že pokud by se to opravdu stalo... Co zbyde z nás? Budeme "tlustí" lidé, kteří požírají čipsy, pijou kolu a válí se doma na gauči, odkud řídí celý svůj život....Takhle bych vážně dopadnout nechtěla...

Co je to závislost?

Mohla bych to popsat nějak odborně, přesně tak jak je to ve wikipedii, ale radši to popíšu svýmy slovy. Podle mě je závislost hlavně na elektronice. Podíváte se na dipslay vašeho mobilního telefonu hned ráno? Jste na něm přes den? A co večer? A co televize? Sledujete jí často? Máte zapotřebí věnovat svůj drahocený čas pohybujícím se obrázkům? Samozřejmně, že někdo nootebok,tablety, počítače atd...potřebuje do práce. Svítí venku slunce? Je odpoledne? Proč sedíte doma za počítačem a díváte se na sociální sítě? Komunikujete se svými přátely pomocí facebooku, ale přitom máte příležitost se s nimi setkat osobně. Popovídat si z očí do očí, vypít si čaj.... Samozřejmě, když se váš kamarád nachází daleko od vás... Mužete komunikovat zkrz skype atd..

Dnešní svět bez elektriky?

Vážně dokážete si to představit? Já ne. Jak už jsem psala, usnadnuje nám to život, práci, školu, kominukaci a dokonce i dopravu. Zkrátka všechno. A ano asi jsem závislá na ntb a na mobilu... Mobil mš ráno budí.. je to první co ráno vidím a to poslední když usínám... Ntb mi pomáhá hlavně, když potřebuju něco do školy. Můžu vám psát zde články... a další věci... Myslím, že každý je na něčem závislý... Ať už je to mobil, počítač či nějaká osoba....
__________________________
Zase je to takový kratší článek, doufám, že se vám libil. :)
XOXOKari.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano, ale něco mi tam přece jen chybí. 19% (12)
Ano 68.3% (43)
Ne 9.5% (6)
Články nejsou špatné :) 3.2% (2)
Nevím 0% (0)
Katastrofa. 0% (0)

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 27. března 2015 v 17:21 | Reagovat

Další zajímavý článek! Máš skvělej mozek! Jinak přinutila si mně přemýšlet, už ted máme všude okolo stroje co za nás něco dělají, tak co jsme vlastně mi.

2 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 28. března 2015 v 15:07 | Reagovat

[1]: Děkuji. Jsem ráda, že jsem tě přinutila přemýšlet o tomhle  :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama