LIPS

5. března 2015 v 18:50 | Kari
Dnes jsem již jedno DIY přidala, ale jelikož mě to psaní prostě baví tak si nemůžu pomoct nedát vám tady ještě jeden článke ohledně DIY.
Dnes to bude Balzám na rty :)
POTŘEBUJEME: Nějakou mističku,pudlo nebo něco do čeho si to potom dáte, vazelínu a olivový olej, ale ten není potřebný.
postup: Pro naši stuhlou vazelínu si připravíme vodní lázeň. (vemte hrnec naprusťte ho vodou a do něho potom vložte nějakou skleničku, nebo misku do té misky vložíme trošiičku vazelíny, množství vazelíny záleží na velikosti pudla.)
Ve vodní lázni (v té mističce) to necháme tak dlouho, dokud se vazelína důkladně nerozpustí.! Do rozpuštěné vazelíny dáme pár kapek olivového oleje, zmícháme, nalijeme do pudla a dáme to na chvíli do mražáku :)
Ten olivový olej není nutný, ale já ho tam mám :) Pokud chcete aby daný balzám barvil, použíjte voskovku, ale podle mně není moc dobrý nápad si na rty dávat voskovku. (voskovku si rozpustně ve vodní lázni dřív než vazelínu, když se rozpustí přidejte vazelínu<----nechejte až se to rozpustí a přidejte olivový olej) Ale s tou voskovou nemám zkušenosti, takže nevím :)
___
Tenhle balzám používám již delší dobu a rty nemám popraskané a nebo se mi na nich nevytváří ty "ostruvky" tvrdé kůžičky... Rty mám hydratované a prostě tak jak mají být :)
BTW: omluvám se, nafotila jsem vám můj balzám na rty, ale nějak mi to nešlo dát do notebooku... Takže obrázek vám pro dnešek k tomuto článku nedám...
Přeji krásný zbytek večera :)
XOXO Kari.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama