Co vidím když se podívám z okna? A jezero.

28. března 2015 v 15:30 | Kari
Ahoj všichni! :) Mám pro vás novou rubriku "QaA" což je questions and answers. Neboli otázky a odpovědi. V každém článu si položíme jednu otázku a pokusím se na ni nějak rozvinutě odpovědět. Pokud by jste chtěli posílat nějaké otázky můžete na můj ask nebo e-mail mylifeaskari-official@seznam.cz = ask.fm/mylifeaskariofficial

__
Dnes bych chtěla probrat otázku:

"Co vidím, když se podívám z okna? A Jezero."

Bydlím na vesnici. Z okna mého pokoje vidím čtyři malé domky a za nimi nekonečné hory, mizící v dáli. Stromy na naší zahradě, které se houpají tak, jak vítr fouká. Zeleň všude kolem. Z druhého okna můžu vidět lesík. Malinký pruh stromů, ve kterém jsem si hrávala jako malá. TeĎ si tam také občas zajdu. Za mylým lesíkem je obrovský les, který jsem ještě doposud neprozkoumala celý. Je to dokonalé pro vyčištění hlavy. Sednete si na pařez u jezera, které je v lese a díváte se na srnku, které je v křoví. Vidíte mravce jak jdou v řade za sebou. Kolem vás lítají včelky. Slyšíte ptáky. Slyšíte žáby jak kuňkají. Kolem vás se houpají stromy a vy můžete přemýšelet. Můžete přemýšlet bez toho aniž by do vás někdo mluvil. Na kraji jezera je takové malé "molo" Jsou to jen dřevené desky, které jsou asi 4 metry douhé, podepřené nějakým dřevem. Nejlepší je si sednout na okraj malého "mola" nohy nechat volně zpuštěné dolů aaniž by se dotkly vody, vzít si deník a začít psát. Přemýšlet o věcech, které se staly nebo o těch, které chceme aby se staly. Víte co je na tomhle nejlepší? Když vyjdu ven, neslyším nic než zpívající ptáčky a foukající vítr. Je tady prostě klid. Jsem neskutečně ráda, že bydlím na vesnici. I když někdy potřebuju do města... Vůbec mi to nechybí. NA vesnici jsem vyrůstala a vyrůstám. Jsem zde stále. Miluju to zde. Je tady klid a pohoda. Mám tady kamarády, rodinu, vše co si od života můžu přát.
V zimě tyto místa jsou pokryté sněhem, který tady nevydrží moc dlouho. Na podzim je to nejkrásnější. Fouká vítr a všude kolem vás padá listí různých podzimních barev. Na jeře či v létě to tady je všechno zelené. Květi jsou rozrostlé po loukách.
A teď jsem se uplně zasnila do toho jak to tady vypadá, když je to všude zelené. Za chvíli ta zeleň příjde a při provní příležitosti vám vyfotím mé oblíbené opruštěné jezero s mallinkým "molem".
_________________________
Tohle je asi vše co bych k tomuhle napsala.
Tenhle orázek mě vážně zaujal a tak jsem vám ho tady musela dát. Tohle je prostě nadhérný pohled do nekonečna <3
XOXO kari.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano, ale něco mi tam přece jen chybí. 19% (12)
Ano 68.3% (43)
Ne 9.5% (6)
Články nejsou špatné :) 3.2% (2)
Nevím 0% (0)
Katastrofa. 0% (0)

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 28. března 2015 v 15:45 | Reagovat

ta fotografie je neskutečně božská! :O

2 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 28. března 2015 v 18:25 | Reagovat

[1]: Ano, to je :)

3 Magicmax Magicmax | Web | 29. března 2015 v 16:59 | Reagovat

Nádhera. Nejspíš všechno co si v tomto článku zmínila patří mezi věci co mám velice rád. Člověk si povzdechne nad tím jaká krása se na tom našem světe skrývá. Opravdu hezký a já přemýšlel že si to nepřečtu.

4 mylifeaskari mylifeaskari | Web | 29. března 2015 v 18:47 | Reagovat

[3]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama