Anorexie

22. března 2015 v 21:26 | Kari |  Články na mé téma
Ahojte, dnes po dlouhé době mám pro vás nachystaný článek na téma anorexie. Tenhle článek jsem vám chtěla napsat už delší dobu, ale dostala jsem se k tomu až teď takže asi začneme :)

Mohla bych asi začít tímhe: Čím víc se v poslední době setkávám na sociálních sítích se stránkami (např. na ask.fm) ,které podporují anorexii. Těmhle holkám, nebo možná i klukům, bych vzkázala asi tohle...

Anorexie je nemoc. Vím to, protože jsem mněla kamarádku, která trpěla anorexií. Mněla to těžké. Víte... byla trošlu při těle a jednoho dne se rozhodla zhubout. Šlo jí to celkem rychle a já ji podporovala jak to jen šlo. Jenže po nějaké době byla čím dál více hubená a já jí říkala ať už přestane.... Jenže ona že ne. Nechala jsem jí teda být.. Je to její tělo tak ať si s ním dělá co uzná za vhodné. Po nějaké době mi napsala o pomoc. Já nevěděla co pro ní mám udělat.. Byla tak hubená a hubla dál i když už sama nechtěla... Cpala jsem do ní jídlo jak to jen šlo.. Ale po čase ho vyzvracela. Nevěděla jsem co s ní... Na konec zkončila v nemocnici.... Teď už je v pořádku i když jí její rodiče neustále hlídají aby neudělala tu samou chybu... Jednou jsme spolu šli ven a ona mi říkala jaké to byly pocity o tom jak nechtěla hubnout dále ale její váha šla níž a níž... Říkala mi, jak toho lituje a jakto nechce zažít znovu.

Anorexie je hnus. A holky nebo kluci, možná že chcete mít mezeru mezi stehny...Jde to i jinak než anorexii! Chcete být hubené... ale věřte mi anorexie vám za to nestojí. Je to NEZDRAVÉ HUBNUTÍ.
Není lepší hubout ZDRAVĚ? jíst malé porce 5x denně, chodit běhat, cvičit a zpevňovat?
Já myslím, že ano. Podle mě i vzhledově to vypadá hezčeji než člověk s Anorexii.

Možná, že někdo anorexii nechtěl ale nějak se to schoulilo a prostě jí mněl... Ale vážně stránky, které podporují Anu mi příjdu... no prostě je to moc...

Také jsem na jednu z těch stránek narazila na obrázek kdy bylo napsáno : "ALICES DIET"
a posuďte sami:
myslíte, že taková dieta je normální? To že vypijete čaj a to je veškerý příjem "potravy" za den? :o

A také posuďte sami, která postava se vám líbí více? :

Nebo tělo normální ženy:

Můj názor na anorexiix znáte.. Myslím, že je mnohem krásnější postava ta druhá. Zpevněná. Než postava holčiny v anorexii. Na kostvyhublá... Vypadá to jako kostra obalená kůží... NOHATE Kluci/holky posuĎte sami která se vám líbí více?


nebo:

Nějaké lepší fotky jsem nenašla, vše je z googlu obrázcíh :)
Mějte se hezky, přeji krásný večer a zítra všichni přežíjte pondělí :) :D
XOXOKari.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano, ale něco mi tam přece jen chybí. 19% (12)
Ano 68.3% (43)
Ne 9.5% (6)
Články nejsou špatné :) 3.2% (2)
Nevím 0% (0)
Katastrofa. 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama